Spolčenej listopad 2008

napsal spolek @ 25.12.2008 20:09:12.

zvětšit plakát
01.11. 19h / Městská Knihovna Akusticky / BAF & that sort of stuff + Headline / zdarma
To nejlepší z Děčínského popu se představí při úvodním koncertu Spolčeného listopadu v akustické verzi.

01.11. 22h / Garage / Niceland + Ondřej Mataj / 100,- (předprodej 80,-)
Popový večer pokračuje v novém klubu Garage. Představí se vycházející hvězda Niceland, oblíbený u fanoušků i kritiků. O support se postará Ondra Mataj, kterého jistě není třeba představovat.

07.11. 19h / Městská Knihovna Akusticky / Destroyself + Čachochbili / zdarma
Akusticko-punkovou jízdu nám nabídne nová kapela Bili Destroy Čachoch. Punk a akusticky? Destroyself a Čachochbili pohromadě? Jistě velmi gurmánský zážitek.

07.11. 22h / Garage / Cink & tej + VyjakoMy / 70,- (předprodej 50,-)
Slovo, které mě napadá ve spojení s kapelou Cink & tej je krásno. Melancholická poetika textů a až roztomilé hudební nápady slibují velmi silný zážitek. Ve spojení s českolipskými VyjakoMy s kytaristou Františkem Řezníčkem (jackSiuh) se jedná o jasnou volbu.

14.11. 19h / Městská Knihovna Akusticky / Věcičky + Černý Pepr / zdarma
Litoměřický divno-beat znovu v Děčíně, tentokrát akusticky. Výborné texty a plážové tempo Černého Pepra jest všem dobře známo. Zajímavý koncertní drink.

15.11. 22h / Garage / Ploy + Blueser / 40,- (předprodej 30,-)
Večer dosud v Děčíně neslyšeného. Postarají se o něj pražští freejazzoví Ploy s kytaristou Tomášem Braunem (Loutkové divadlo) a nový blues projekt Luďka Weise.

21.11. 19h / Městská Knihovna Akusticky / Olga a Jakub Königovi (Obří Broskev) + Ondřej Mataj / zdarma
Melancholické torzo indie-popové Obří broskve spolu s čím dál oblíbenějším Ondrou Matajem.

21.11. 22h / Garage / Jana Lota + Hanka Řánková / 100,- (předprodej 80,-)
Čistě dámská jízda. Večer zahájí nadějná mladá děčínská písničkářka Hanka Řánková, která si jistě zaslouží vaší pozornost. Jana Lota se prezentuje osobitou muzikou a energickými koncerty. Již teď se jedná o velkou hvězdu a Jana Lota stále stoupá. V Děčíně představí své debutové album Lidi.

28.11. 19h / Městská Knihovna Akusticky / Xavier Baumaxa + Xindl X / zdarma
Pražský rapující písničkář Xindl X a litvínovský Xavier Baumaxa spolu na turné plných drzých slov. Vrchol Spolčeného listopadu.

28.11. 22h / Garage / Triky z elektriky + Kruhová záležitost / 70,- (předprodej 50,-)
Osvědčená energická pulzující benešovsko-děčínská funky banda Triky z elektriky bude supportem pro tvrdou nekompromisní crossover partičku z Prahy Kruhovou záležitost, která v klubu Garage pokřtí svojí novou desku.

pořádá:
1. hudební spolek v Děčíně o.s.
Městská knihovna Děčín
Garage