Way to the nowhere

napsal Waj @ 23.03.2009 07:58:35.

Way to the nowhere metalcore-hardcore / emo / Děčín
Kapela vzniká podzimem roku 2007 kdy se  definitivně rozpadá kapela The Creeps. Dva členové Vladin a Hanis se dávají dohromady s kytaristou a zpěvákem z kapely Papaya Days, který se chopí basové kytary, sestava je tedy na světě, bohužel z nedostatku aparatury a z nedostatku přístupu do zkušebny se koncem roku stěhujeme do Bělé za Kubou Steinem, kde nácházíme útočiště s aparaturou a příjemným jednáním. Doufáme, že nový rok bude plný nápadů. Časem se stěhujem ke mě domů! Teď zkoušíme u mě doma a je to mnohem lepší... akorát shaníme další členy a tudíž jsme se zase zabrzdili... ach jo...potřebujem basu a druhou kytaru!! A Teď jsme sehnali druhýho kytaristu Michala a BAsaka Wojceka!!! Takže naše sestava je kompletní a jedeeeeeeemmm!!!
(text byl převzat ze stránek kapely)

Více informací spolu s MP3 a nadcházejícími koncerty najdete na http://bandzone.cz/waytothenowhere